Diamantdoorslijpschijf beton Ø125 x 12 mm PROline LD40 - RHODIUS
Artikelnummer: 21438
Art.nr.: 21438
Merk: Rhodius
€ 21,65
€ 17,89
excl. BTW
Werkdagen voor 13:00 besteld, zelfde dag verzonden
- Artikelnummer
- 21438
Gratis verzending
vanaf €50*
Zelfde werkdag verzonden
voor 13:00 besteld
Gemiddeld 9,4
6.840 beoordelingen
RHODIUS Diamantdoorslijpschijf beton Ø125 mm PROline DG70
Met de RHODIUS Diamantdoorslijpschijf Ø125 x 12 mm PROline DG70 snijd je moeiteloos door beton, straatklinkers, stoeptegels tot graniet. De lasergelaste segmenten op een stalen kern zorgen voor een hoge snijsnelheid, en is voor zowel nat als droog slijpen geschikt. Rhodius diamantslijpschijven hebben een uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding.Pluspunten
- Gebruiksgemak: Geschikt voor zowel nat als droog slijpen
- Veelzijdigheid: Ideaal voor beton, straatklinkers, stoeptegels en graniet
- Segmenten: Lasergelast op stalen kern
- Snijvermogen: Scoort 5 van de 6 punten*
- Levensduur: Scoort 4 van de 6 punten*
* t.o.v. andere RHODIUS-schijven
Technische Specificaties
- Diameter: Ø125 mm
- Segmenthoogte: 12 mm
- Segmentbreedte: 2.2 mm
- Asgatdiameter: 22,23 mm
- Toerental maximaal: 12200 rpm
- Geschikt voor haakse slijper
Veiligheid
Zorg ervoor dat je tijdens het gebruik altijd de geldende veiligheidsvoorschriften naleeft.Klaar om aan de slag te gaan?
Bestel je Diamantdoorslijpschijf Ø125 x 12 mm PROline DG70 - RHODIUS vandaag nog en profiteer van snelle levering en uitstekende klantenservice! Heb je vragen? Het PROFIMART service team staat klaar om al jouw vragen te beantwoorden.
Eigenschappen
| Merk | Rhodius |
|---|---|
| Aantal | 1 slijpschijf |
| Machine | Haakse slijper |
| Toepassing | Beton / Steen |
| Diameter | Ø125 mm |
| Dikte | 2.2 mm |
| As-gat | 22.2 |
| Segmenthoogte | 12 mm |
| Toerental Max. | 12250 Rpm |
| Slijpen | Nat & droog slijpen |
| Artikelnummer | 21438 |
| EAN | 4011890050323 |
Beoordelingen
0,0
-
5-star reviews
- 0
-
4-star reviews
- 0
-
3-star reviews
- 0
-
2-star reviews
- 0
-
1-star reviews
- 0