Diamantdoorslijpschijf beton Ø180 x 7 mm ALPHAline DG70 - RHODIUS
Artikelnummer: 21424
Art.nr.: 21424
Merk: Rhodius
€ 24,55
€ 20,29
excl. BTW
Werkdagen voor 13:00 besteld, zelfde dag verzonden
- Artikelnummer
- 21424
Gratis verzending
vanaf €50*
Zelfde werkdag verzonden
voor 13:00 besteld
Gemiddeld 9,4
6.918 beoordelingen
RHODIUS Diamantdoorslijpschijf beton Ø180 mm ALPHAline DG70
Met de RHODIUS Diamantdoorslijpschijf Ø180 x 7 mm ALPHAline DG70 snijd je moeiteloos door beton, straatklinkers en stoeptegels. Deze schijf is voor zowel nat als droog slijpen, waardoor hij veelzijdig inzetbaar is. Rhodius diamantslijpschijven hebben een uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding.Pluspunten
- Gebruiksgemak: Geschikt voor zowel nat als droog slijpen
- Veelzijdigheid: Ideaal voor beton, straatklinkers en stoeptegels
- Gesegmenteerde snijrand: Diamantdeeltjes en een metaalbindmiddel
- Snijvermogen: Scoort 2 van de 6 punten*
- Levensduur: Scoort 2 van de 6 punten*
* t.o.v. andere RHODIUS-schijven
Technische Specificaties
- Diameter: Ø180 mm
- Segmenthoogte: 7 mm
- Segmentbreedte: 2.0 mm
- Asgatdiameter: 22,23 mm
- Toerental maximaal: 8500 rpm
- Geschikt voor haakse slijper
Veiligheid
Zorg ervoor dat je tijdens het gebruik altijd de geldende veiligheidsvoorschriften naleeft.Klaar om aan de slag te gaan?
Bestel je Diamantdoorslijpschijf Ø180 x 7 mm ALPHAline DG70 - RHODIUS vandaag nog en profiteer van snelle levering en uitstekende klantenservice! Heb je vragen? Het PROFIMART service team staat klaar om al jouw vragen te beantwoorden.
Eigenschappen
| Merk | Rhodius |
|---|---|
| Aantal | 1 slijpschijf |
| Machine | Haakse slijper |
| Toepassing | Beton / Steen |
| Diameter | Ø180 mm |
| Dikte | 2.0 mm |
| As-gat | 22.2 |
| Segmenthoogte | 7 mm |
| Toerental Max. | 8500 Rpm |
| Slijpen | Nat & droog slijpen |
| Artikelnummer | 21424 |
| EAN | 4011890110768 |
Beoordelingen
0,0
-
5-star reviews
- 0
-
4-star reviews
- 0
-
3-star reviews
- 0
-
2-star reviews
- 0
-
1-star reviews
- 0