Diamantdoorslijpschijf beton Ø350 x 10 x 2.8 mm PROline LD40 - RHODIUS
Artikelnummer: 21266
Art.nr.: 21266
Merk: Rhodius
€ 99,95
€ 82,60
excl. BTW
Werkdagen voor 13:00 besteld, zelfde dag verzonden
- Artikelnummer
- 21266
Gratis verzending
vanaf €50*
Zelfde werkdag verzonden
voor 13:00 besteld
Gemiddeld 9,4
6.918 beoordelingen
RHODIUS Diamantdoorslijpschijf beton Ø350 mm PROline DG70
Met de RHODIUS Diamantdoorslijpschijf Ø350 x 10 mm PROline DG70 snijd je moeiteloos door beton, straatklinkers, stoeptegels tot graniet. De lasergelaste segmenten op een stalen kern zorgen voor een hoge snijsnelheid, en is voor zowel nat als droog slijpen geschikt. Rhodius diamantslijpschijven hebben een uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding.Pluspunten
- Gebruiksgemak: Geschikt voor zowel nat als droog slijpen
- Veelzijdigheid: Ideaal voor beton, straatklinkers, stoeptegels en graniet
- Segmenten: Lasergelast op stalen kern
- Snijvermogen: Scoort 5 van de 6 punten*
- Levensduur: Scoort 4 van de 6 punten*
* t.o.v. andere RHODIUS-schijven
Technische Specificaties
- Diameter: Ø350 mm
- Segmenthoogte: 10 mm
- Segmentbreedte: 2.8 mm
- Asgatdiameter: 22,23 mm
- Toerental maximaal: 5500 rpm
- Geschikt voor haakse slijper
Veiligheid
Zorg ervoor dat je tijdens het gebruik altijd de geldende veiligheidsvoorschriften naleeft.Klaar om aan de slag te gaan?
Bestel je Diamantdoorslijpschijf Ø300 x 10 mm PROline DG70 - RHODIUS vandaag nog en profiteer van snelle levering en uitstekende klantenservice! Heb je vragen? Het PROFIMART service team staat klaar om al jouw vragen te beantwoorden.
Eigenschappen
| Merk | Rhodius |
|---|---|
| Aantal | 1 slijpschijf |
| Machine | Cirkelzaagtafel |
| Toepassing | Beton / Steen |
| Diameter | Ø350 mm |
| Dikte | 2.8 mm |
| As-gat | 25.4 |
| Segmenthoogte | 10 mm |
| Toerental Max. | 5500 Rpm |
| Slijpen | Nat & droog slijpen |
| Artikelnummer | 21266 |
| EAN | 4011890072257 |
Beoordelingen
0,0
-
5-star reviews
- 0
-
4-star reviews
- 0
-
3-star reviews
- 0
-
2-star reviews
- 0
-
1-star reviews
- 0