Ecobuslager Knott D64/D34/B37 Knott lager D64/D34/B37 54066BBgeschikt voor MB 5 - MB 8, SKB 9 t/m 15en SB 9 t/m 15.Buitenmaat 64 mm. binnenmaat 34 mm. breedte 37 mm.