Yamila vrijstaand bad 170x75 cm glanzend wit ovaal - WAHLBACH
Dit vrijstaande bad 'Yamila' van WAHLBACH heeft een ovale vorm, een glanzend witte afwerking en is gemaakt van acryl voor een luxe uitstraling in de badkamer.
Over dit vrijstaand bad
- Wit glans, past goed bij zowel lichte als donkere badkamermeubels
- Acryl materiaal, voelt prettig aan en houdt warmte goed vast
- Inclusief overloop, voorkomt dat het bad te vol loopt
- Vrijstaand geplaatst, ideaal als blikvanger in de badkamer
- Inclusief witte afvoerplug, sluit netjes aan op het design van het bad
- Verstelbare poten, makkelijker waterpas te plaatsen op ongelijke vloeren
Perfect geschikt voor mensen die hun badkamer een rustige en luxe uitstraling willen geven met een comfortabel vrijstaand bad.
Minder geschikt voor compacte badkamers waar iedere centimeter vloeroppervlak telt.
Maak van je badkamer een fijne plek om te ontspannen met dit ovale vrijstaande bad van WAHLBACH. Bestel vandaag nog en profiteer van snelle levering uit eigen voorraad!
Eigenschappen
| Merk | WAHLBACH |
|---|---|
| Kleur | Wit glans |
| Lengte | 170 cm |
| Breedte | 75 cm |
| Hoogte | 61 cm |
| Materiaal | Acryl |
| Gewicht | 43 kg |
| Overloop | Ja |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Afvoerplug | Ja - wit |
| Verstelbare poten | Ja |
| Artikelnummer | 2432128 |
| EAN | 8717973488330 |
Beoordelingen
-
5-star reviews
- 0
-
4-star reviews
- 0
-
3-star reviews
- 0
-
2-star reviews
- 0
-
1-star reviews
- 0