Badkamer ventilator 125 mm vochtsensor/timer wit Silent
-
- 7%6x€ 43,62
-
- 11%12x€ 41,74
-
- 15%24x€ 39,87
Kleur
Aansluiting diameter
Functie
Werkdagen voor 13:00 besteld, zelfde dag verzonden
- Artikelnummer
- 4415152
Deze badkamer ventilator Ø125 mm met vochtsensor en timer zorgt automatisch voor frisse lucht en voert vocht snel af.
Over deze badkamer ventilator
- Geluidsniveau ≤25 dB, stil in gebruik zodat je geen storend geluid ervaart in badkamer of toilet
- Met timer, blijft nog na draaien zodat vocht volledig wordt afgevoerd
- Met vochtsensor, schakelt automatisch in bij een te hoge luchtvochtigheid
- Spanning 230V ~ 50Hz, geschikt voor standaard netaansluiting
- Stroomverbruik 0.10 A, beperkt energieverbruik bij dagelijks gebruik
- Kleur wit, neutrale uitstraling die past in vrijwel iedere badkamer
- Model Silent, ontworpen voor geluidsarme ventilatie
Deze ventilator is bedoeld voor plafond- of wandmontage en helpt schimmelvorming en vochtproblemen te voorkomen door automatisch te reageren op de luchtvochtigheid.
Perfect geschikt voor badkamers, toiletten en andere vochtige ruimtes waar automatische ventilatie gewenst is. Minder geschikt voor grote ruimtes waar een hogere afzuigcapaciteit nodig is of industriële toepassingen.
Zorg voor een frisse en droge badkamer zonder omkijken en voorkom vochtproblemen bij dagelijks gebruik. Bestel vandaag nog en profiteer van snelle levering uit eigen voorraad!
Eigenschappen
| Merk | WAHLBACH |
|---|---|
| Volume | Stil |
| Functies | Timer, Vochtsensor |
| Spanning | 230V- 50Hz |
| Model | Silent |
| Ampère | 0.100 A |
| Type | Inbouwventilator |
| Beschermingsklasse | IP 34 |
| Capaciteit | 167 m3/h |
| Certificaat | TUV-GS |
| Aansluiting diameter | 125mm |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Productie | Europa |
| Terugslagklep | Optioneel, los verkrijgbaar |
| Toerental | 2400 RPM |
| Vermogen | 16 W |
| Volume | 30 dB (op 3 meter) |
| Artikelnummer | 4415152 |
| EAN | 8717973485421 |
Handleiding
Beoordelingen
Gemiddelde van 48 beoordelingen
-
5-star reviews
- 35
-
4-star reviews
- 9
-
3-star reviews
- 3
-
2-star reviews
- 0
-
1-star reviews
- 1