Zelda II Vrijstaand bad 170x80 cm mat wit ovaal - WAHLBACH
Uit voorraad leverbaar binnen 2-4 werkdagen, op afspraak
Gratis verzending
- Artikelnummer
- 2432143
Dit Zelda II vrijstaand bad van WAHLBACH combineert een moderne ovale vorm met een mat witte afwerking en een comfortabele maat van 170 x 80 cm voor ontspannen badmomenten in een stijlvolle badkamer.
Over dit vrijstaand bad
- Kleur mat wit, geeft de badkamer een rustige en luxe sfeer
- Materiaal acryl, voelt warmer aan dan veel andere materialen en is makkelijker schoon te houden
- Inclusief overloop, helpt voorkomen dat het bad overloopt tijdens het vullen
- Vrijstaande plaatsing, zorgt voor een luxe hotelgevoel in de badkamer
- Inclusief witte afvoerplug, sluit mooi aan op de mat witte afwerking van het bad
- Verstelbare poten, maakt het eenvoudiger om het bad stabiel waterpas te plaatsen
De ovale vorm zorgt voor een comfortabele zithouding en geeft de badkamer direct een rustige uitstraling. Door het vrijstaande ontwerp komt het bad mooi tot zijn recht in grotere moderne badkamers of luxe renovatieprojecten.
Het acryl houdt het badwater langer aangenaam warm en voelt prettig aan op de huid. Dat maakt dit bad geschikt voor lange ontspannen badmomenten na een drukke werkdag.
Perfect geschikt voor moderne badkamers waarin comfort, uitstraling en ontspanning centraal staan. Minder geschikt voor kleine badkamers waar weinig ruimte rondom het bad beschikbaar is.
Geef je badkamer een luxe wellnessuitstraling met dit vrijstaande bad van WAHLBACH. Bestel vandaag nog en profiteer van snelle levering uit eigen voorraad!
Eigenschappen
| Merk | WAHLBACH |
|---|---|
| Kleur | Wit mat |
| Lengte | 170 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Materiaal | Acryl |
| Gewicht | 43 kg |
| Overloop | Ja |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Afvoerplug | Ja - wit |
| Verstelbare poten | Ja |
| Artikelnummer | 2432143 |
| EAN | 8717973486459 |
Beoordelingen
-
5-star reviews
- 0
-
4-star reviews
- 0
-
3-star reviews
- 0
-
2-star reviews
- 0
-
1-star reviews
- 0