Zwenkwiel met rem 100 mm 150 kg elastisch rubber blauw - TARSUS
-
- 5%5x€ 9,03
-
- 10%10x€ 8,55
-
- 15%50x€ 8,08
Werkdagen voor 13:00 besteld, zelfde dag verzonden
- Artikelnummer
- 14024
Deze Tarsus zwenkwiel met rem Ø100 mm is een robuust wiel voor onder karren, werkbanken of meubels die je wilt kunnen verplaatsen én vastzetten.
Over dit zwenkwiel met rem
- Ø 100 mm wiel, geschikt voor soepel rijden over vlakke ondergronden zoals beton
- Rubberen loopvlak (blauw), dempt trillingen en maakt minder geluid tijdens het rijden
- Zwenkbaar ontwerp, zorgt dat je eenvoudig kunt sturen in kleine ruimtes
- Boutgaten afstand 80 x 60 mm, handig bij het vervangen van bestaande wielen
- Bevestiging M8, geschikt voor gangbare bevestigingsmaterialen
Perfect geschikt voor werkbanken, transportkarren en meubels die je regelmatig verplaatst en stabiel wilt vastzetten. Minder geschikt voor zeer zware industriële belasting of ongelijk terrein zoals grind of buitengebruik.
Gebruik dit wiel onder je kar of werkbank en je verplaatst alles soepel en zet het direct vast wanneer nodig. Bestel vandaag nog en profiteer van snelle levering uit eigen voorraad!
Eigenschappen
| Merk | TARSUS |
|---|---|
| Geremd | Ja |
| Type wiel | Zwenkwiel met rem |
| Wieldiameter | 100 mm |
| Opbouwhoogte | 128 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
| Behuizing dikte | 2.5 mm |
| Bevestigingsplaat | 104 x 80 mm |
| Type lager | Rollenlager |
| Wiel kleur | Blauw |
| Loopvlak | Elastisch rubber |
| Velg materiaal | Nylon |
| Wielkappen | Verzinkt staal |
| Gewicht | 0,95 kg |
| Garantie | 7 jaar |
| Artikelnummer | 14024 |
| EAN | 8720211974038 |
Beoordelingen
Gemiddelde van 6 beoordelingen
-
5-star reviews
- 5
-
4-star reviews
- 1
-
3-star reviews
- 0
-
2-star reviews
- 0
-
1-star reviews
- 0